w dniu 7 listopada 2017 roku, o godz. 9.15 idziemy na warsztaty            i zwiedzanie Huty Julia w Piechowicach

10 listopada 2017 r o godz. 10.00 odbedzie sie w przedszkolu uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości

By ostatecznie pożegnać lato, 15 września 2012 roku każdy przedszkolak z naszej grupy mógł pobiec w Ósmym Biegu Piastów organizowanym na Stadionie Miejskim w Piechowicach przez UKS Krokus.

300 metrów to, jak się okazało, dystans łatwy do przebiegnięcia dla naszych dzieci. Już w pierwszych piątkach znalazło się sześcioro z nich. W kategorii chłopców na podium stanął Jakub Wacyra zajmując trzecie miejsce, a piąte Maciej Szatkowski. W kategorii dziewcząt naszej Karolinie Zawlik udało się zająć pierwsze miejsce. Trzecia na mecie była Natalia Kupczyk, a tuż za nią Kornelia Filuś (czwarte miejsce), pierwszą piątkę zamknęła zaś Hanna Stępkowska.

Na zakończenie zawodów każdy uczestnik otrzymał dyplom, a dzieci, które zajęły miejsce na podium pamiątkowy medal. Wszystkim uczestnikom gratuluję dobrej kondycji i pokonania wyznaczonego dystansu.