Przedszkole „ Pod czerwonym muchomorem” znajduje się w centrum miasta, a daleko od zgiełku ulic. Otoczone jest bogato zielenią oraz ogrodem wyposażanym w drewniane urządzenia do zabaw. Przedszkole jest bardzo przyjazne dzieciom i rodzicom.

W naszej placówce uwzględniamy potrzeby i możliwości dzieci. Propagujemy czynny wypoczynek rodzinny połączony z edukacją regionalną. Realizujemy zagadnienia związane z bezpieczeństwem, zdrowy stylem życia. Posiadamy opracowane procedury udzielania pomocy dzieciom o specyficznych potrzebach edukacyjnych i dzieciom zdolnym. Organizujemy wiele ciekawych wycieczek, spotkań z interesującymi ludźmi.

Współpracujemy z instytucjami lokalnymi, Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Szklarskiej Porębie, Karkonoskim Parkiem Narodowym, Nadleśnictwem, Związkiem Gmin Karkonoskich, Policją, Strażą Pożarną, Przedszkolami.

czynne jest przez 11 miesięcy w roku

od godziny 6:30 do 16:00

 

NASI ABSOLWENCI SĄ DOBRZE PRZYGOTOWANI DO SZKOŁY
                       


ZAPEWNIAMY:
-  Dobrą zabawę w atmosferze akceptacji i  bezpieczeństwa
- Wysoko wykwalifikowaną kadrę.
- Nowoczesne metody nauczania i wychowania.
- Smaczne i urozmaicone posiłki

PRZYJMUJEMY ZAPISY DO GRUP:

Dzieci 6-letnie
Dzieci 5-letnie
Dzieci 4 -letnie
Dzieci 3-letnie
 
ODDZIAŁ ŻŁOBKOWY - dzieci od 1 roku do 3 lat.

ZAJĘCIA DODATKOWE:

- Język angielski     
- Zajęcia z logopedą
- Religia
- Terapia pedagogiczna
- Rytmika
- Gimnastyka korekcyjna
- Zajęcia taneczne
- Koncerty, teatrzyki, wycieczki
- Współpraca z instytucjami lokalnymi
- Zajęcia otwarte dla rodziców
- Spotkania ze specjalistami i ciekawymi ludźmi
- Uroczystości, pikniki i wycieczki rodzinne
- Cykliczne konkursy
    

U NAS TWOJE DZIECKO BĘDZIE SZCZĘŚLIWE, ZADOWOLONE I BEZPIECZNE
PRZYJDŹ, ZOBACZ NASZE PRZEDSZKOLE