To był szczególny dzień ... w naszej grupie!

Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka tak została opisana przez rodzica i dziecko:

Dnia 17.10.2013 odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka". Po raz pierwszy wystąpiliśmy przed rodzicami czyli wielką publicznością. Oczywiście była trema, strach i łzy radości w czasie występów artystycznych. Nasza grupa to „Kotki" więc śpiewająco i tanecznie opowiedzieliśmy jak wygląda dzień w przedszkolu u „Kotków". Po występach dzielnie pokonaliśmy tor przeszkód i powtarzaliśmy razem z rodzicami tekst przysięgi. Nagrodzeni gromkimi brawami dzielnie przystąpiliśmy do pasowania. Pani Dyrektor zaczarowana różdżką zamieniała każde dziecko w prawdziwego przedszkolaka. Po pasowaniu i pamiątkowych zdjęciach otrzymaliśmy dyplomy i upominki.

Było super!! Dumni wracaliśmy z rodzicami do domu!!

Miau...!

Gabrysia z mamą Jadwigą Kosz